DSCF5263.jpg

Liduška

Na minigolfu mám ráda, že se na něj můžu hezky obléknout a zároveň si zahrát s kamarádkami pohodový turnaj. To je pro mne Perfect Match :-)

Petr

Konečně jsem v Praze našel sportoviště, které je hned na metru, je tu skvělá obsluha a mají tu skvělé sypané čaje. Nepotřebuji se u sportu potit, raději se soustředím a trénuji přesnost. 

Katka

Uspořádala jsem narozeninovou oslavu a o všechno bylo vzorně postaráno. O děti se postaral personál a přestože jsem tu měla 12 dětí, mohla jsem si v klidu povídat s ostatními maminkami. 

DSCF5197.jpg

MinigolfPark Vás prostě nadchne. Užijete si zábavu v čistém prostředí v bezpečí tradičního nákupního centra Kotva, kde se můžete díky neomezenému vstupu několik hodin věnovat hře a také odpočinku u kávy, vína nebo limonády. Nebo v přírodě u jezera Lhota. Minigolf oslovuje všechny věkové skupiny a není výjimkou, že dítě porazí svého rodiče ve férovém zápase.

Navíc vás naučíme zahrát každou jamku na jeden úder :-)

DSCF8595.jpg
DSCF8653.jpg

KROUŽKY PRO DĚTI

Přiveďte své děti na ukázkovou hodinu, kde se Vám bude věnovat trenér. Na základě zkušenosti se rozhodne dítě i vy, zda bude dále pokračovat.

IMG_3157.JPG

MINI

GOLFOVÝ KLUB

Pravidelná setkání lidí, které baví společná hra, příjemná atmosféra a férové soutěžení.

Kr%C3%A1l_edited.jpg

KUPTE SI TRIČKA

Exluuzivní kolekce jen pro Vás. 

JMM Kotva 2019.jpg

JUNIOR MINIGOLF MASTERS

Turnaj pro žáky základních škol z celé Prahy a okolí, s tradicí od roku 2016. 

AMIL

Amatérská MInigolfová Liga je dlouhodobá mezifiremní soutěž pro jenotlivce nebo týmy,  kde můžete hrát se svými kolegy.