top of page
Tomáš Navrátil, MinigolfPark

MinigolfPark -

síť minigolfových hřišť

Adresa

Jankovcova 2a, 170 00 Praha 7-Holešovice

Telefonní číslo
+420 777 891 610

E-mail
info@minigolfpark.cz

Pracovní doba:
pondělí - neděle   10:00 - 21:00

Kudy k nám - přehledná navigace zde

Tomáš, který pro Vás hřiště na Maninách připravil, má minigolf v DNA. Kromě toho, že je již přes 30 let závodním hráčem, je také prezidentem Českého minigolfového svazu, trenérem a zakladatelem minigolfového klubu Yamka, který vychoval již několik úspěšných českých reprezentantů tohoto sportu.

Příběh Minigolfparku Maniny začíná u 7 letého kluka, kterému na dovolené na Slovensku učaroval minigolf.

Hrál ho nejen tam, ale v 11 začal hrát minigolf závodně v Olomouci. Stalo se tak 17. 10. 1989, když se přihlásil do místního minigolfového oddílu - byla to natolik revoluční záležitost, že starý režim ve státě vydržel už pouhý měsíc...

Pomáhal s provozem přestěhovaného olomouckého hřiště v létě 1997 (navzdory velkým povodním na Moravě). Ve stejném roce objevil při svém příchodu na vysokou školu v Ostravě zdevastovaný minigolf na místních vysokoškolských kolejích, aby o rok později se svým kamarádem začal hřiště opravovat a provozovat (v roce 2001 se zde uskutečnil oficiální minigolfový turnaj s pravděpodobně prvním webovým online přenosem na světě).
V roce 2004 se přesunul do Prahy, kde vykonával práci daňového poradce v renomované a v danou chvíli největší daňově poradenské společnosti v České republice.

Odmala pak měl jeden sen - síť minigolfových hřišť po celé republice. A krytý minigolf? Neuskutečnitelná bláznivost...

A přece - v roce 2010 se svými dvěma spolupracovníky otvírá svého času jediný krytý minigolf v České republice - Minigolf Butovice.

Od té doby přichází na minigolf tisíce lidí ročně, uskutečnil se zde turnaj s největším prize money v historii minigolfu, uspořádaly se desítky narozeninových oslav a první děti se začaly zúčastňovat kroužků minigolfu.

V srpnu 2018 se minigolf přestěhoval z Butovic do obchodního domu Kotva a následně v roce 2024 zakotvil na holešovických Maninách, kde vše pokračuje.

Mé kolegy zasvěcuji do tajů minigolfu, aby vám všem mohli zpříjemnit váš pobyt u nás.

Svým příchodem k nám mi pomáháte žít můj sen. Děkuji vám za to.

Tomáš Navrátil

bottom of page