top of page

BEACTIVEDAY na minigolfu

23. září 2021 bude probíhat celoevropská akce BEACTIVE DAY. V rámci projektu Evropský týden sportu otevřou zdarma své prostory fitness centra a jiná sportoviště po celé České republice. Cílem projektu je motivace ke sportu a zdravému životnímu stylu. Koordinátor celého projektu je Česká komora fitness.


Minigolfpark Kotva si v rámci BEACTIVEDAY připraví pro návštěvníky možnost vyzkoušet si minigolf na sportovní úrovni na na certifikovaném minigolfovém hřišti.


PROGRAM:

Od 16 do 20 hodin je možno zahrát si zcela zdarma s kvalitním minigolfovým vybavením.


Od 18 do 20 hodin bude přítomen licencovaný trenér sportovního minigolfu B třídy, který zájemcům poradí, jak hrát minigolf lépe a ukáže, k čemu je dobré používat až stovky různých minigolfových míčků.


Ve stejný čas bude přítomen zástupce sportovního minigolfového klubu Yamka Minigolfclub Butovice, který poskytne informace o minigolfu jako sportu, mezinárodních úspěších českých sportovců, turnajích a možnosti členství v klubu.


Dětským účastníkům akce bude věnována zvláštní péče (obzvláště dětem méně pozorným či s ADHD) a nabídnuta 10 % sleva na kroužkovné v kroužku minigolfu.
59 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page